Kolęda

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE (KOLĘDA) –2017/2018 ROK

  1. 02.12.2017 – Sobota, godz.10.00, Odnóżka i ul. Jastrzębska, prawa strona

Od p. Wróblów do p. Kastinger

  1. 03.12.2017 – I Niedziela Adwentu, godz.13.30, Pod Rudnikiem

                             Od p. Wawrzyczków do p. Tomiców

  1. 09.12.2017 Sobota, godz.10.00, Pod Brzezówką, ul. Jastrzębska, lewa strona

                             Od p. Matlochów do p. Topolińskich

  1. 10.12.2017 – II Niedziela Adwentu, godz.13.30, Czuchów, ul. Czuchowska

                             Od p. Czudków do p. Machejów              

  1. 16.12.2017 – Sobota, godz.10.00, Szyba, Pustki, Czarne Doły, ul. Myśliwska

Od p. Pierchałów do p. Kałużów

  1. 17.12.2017 – III Niedziela Adwentu, godz.13.30, Czuchów, ul. Rolna

                             Od p. Michałków do p. Wilczków

7.    27.12.2017 – Środa, godz.10.00, Górskie, ul. Długa

                             Od p. Żyłów do p. Kempińskich

8.    28.12.2017 – Czwartek, godz.10.00, Rudów, ul. Akacjowa, ul. Rudowska, ul. Długa 

do granicy z Zamarskami

                                   Od p. Górnioków do p. Procner

9.   29.12.2017 – Piątek, godz.10.00, ul. Cieszyńska, ul. Siewna, ul. Główna, 

                                  Od p. Gałuszków do p. Nuc

10.   30.12.2017 – Sobota, godz.10.00, ul. Karnowiec, lewa strona

                            Od p. Grusieckich do p. Stuchlików

11.   06.01.2018 – Sobota, godz.13.30, ul. Główna i ul. Długa

                            Od p. Kiedroniów do p. Gabzdylów

12.   07.01.2018 – Niedziela, godz.13.30, ul. Karnowiec, prawa strona

Od p. Kolondrów do p. Koniecznych

 13.   13.01.2018 – Sobota, godz.10.00, Siedloki

                            Od p. Giedów do p. Gamraczych

  1.   14.01.2018 – Niedziela, godz.13.30, ul. Myśliwska i ul. Długa

                                  Od p. Orszulików do p. Malickich

15.   20.01.2018 – Sobota, godz. 10.00, Kopiec 

                            Od p. Lachów do p. Poloków

16.   21.01.2018 – Niedziela, godz. 13.30, Muroń i ul. Zagrodowa

Od p. Żabnickich do p. Gibców

    

17.   27.01.2018 – Sobota, godz. 10.00, Łubowiec                      

Od p. Fojcików do p. Wawrzaczów

 

  1. 28.01.2018 – Niedziela, godz.13.30, Osiedle Strumień

                               Od p. Kantorów do p. Skudrzyków