Październikowe zaproszenia

  Miesiąc październik obfituje w zaproszenia na różnego rodzaju wydarzenia religijne.
  • 1/2 pażdziernika, w Skoczowie na Kaplicówce - XII Święta Noc Modlitwy: czuwanie połączone z nabożeństwem pompejańskim.
Szczegóły tutaj...
  • 8 października w krakowskich Łagiewnikach – od godziny 9.00 - I Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka. Więcej informacji tu...
Wyjazd na pielgrzymkę z Cieszyna o godz. 5.30, koszt przejazdu 40 złotych. Zgłoszenia do 30.09. 2016: Irmina Raszka-Ciemała, tel. 500 810 255.
  • 15 października na Jasnej GórzeWielka Pokuta – modlitwa przebłagania za grzechy popełnione w Polsce i wołanie o Boże zmiłowanie i miłosierdzie.zaproszenie

    Pasterskiego błogosławieństwa dla tej modlitewnej inicjatywy udzielił Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki.
    Zapisy na wyjazd przyjmowane są w parafii p.w. św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Strona organizatora: www.wielkapokuta.pl/ Również w październiku (8.10, tj. sobota) planowany jest pielgrzymkowy wyjazd parafialny do Sanktuarium Matki Bożej w Szczyrku oraz Bazyliki Matki Bożej w Hałcnowie. Zaproszone są dzieci (młodsze pod opieką dorosłego), młodzież oraz chętni dorośli parafianie. Szacowany koszt wyjazdu – 25 zł; bliższe informacje i zapisy u p. kościelnego w zakrystii lub u p. katechetki w szkole.  
Wizytacja kanoniczna – Niedziela (cz. IV) Maryjnym szlakiem

Podobne artykuły